Kurumsal

Temellerini 1974 yılında Mardin’in Midyat ilçesinde atan Pınarsan Limited Şirketi, kalitesinden ödün vermeden gösterdiği ilkeli ve özverili çalışmalarıyla kısa sürede ulusal ve uluslararası bakliyat tedarikçisi haline gelmiştir. Pınarsan, gelişmiş satış ve pazarlama ağı ile Irak, Mısır, Fas, Lübnan, Ürdün, Cezayir, Filistin’e gerçekleştirdiği başta bakliyat olmak üzere çeşitli gıda ürünleri ihracatları ile Ortadoğu ülkeleri arasında ciddi bir büyüme göstermiştir. Pınarsan; üstlendiği görev ve sorumluluğun bilinci ile çiftçinin büyük emeklerle ürettiği doğal ürünleri, yüksek kalite standartlarına sahip modern üretim tesislerinde işleyerek; kaliteli, sağlıklı, güvenilir ve doğal olarak müşterilerine ulaştıran; yenilikçi, ilkeli ve müşteri ihtiyaçlarını gözeten yaklaşımı ile geliştirdiği katma değerli ürünlerle, gelecekte de daha sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Her şey daha sağlıklı yarınlar için.

Vizyonumuz

Yenilikçi, ilkeli ve müşteri ihtiyaçlarını gözeten yaklaşımımızla ve geliştirdiğimiz katma değerli ürünlerlerle daha sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlamak.

Misyonumuz

Çiftçilerimizin değerli emeklerini modern üretim tesislerimizle kaliteli, sağlıklı, yenilikçi, güvenilir, lezzetli ve doğal ürünler olarak müşterilerimize sunmak.